Zmiana rozmiaru tekstu

-A A +A

Konferencja "Umiar i rozsądek w relacjach społecznych" 27-28 IV 2016

Katedra Filozofii Społecznej i Polityki Wydziału Filozoficznego Uniwersytetu Papieskiego Jana Pawła II w Krakowie zaprasza do udziału w konferencji naukowej pt. Umiar i rozsądek w relacjach społecznych, która odbędzie się w dniach 27-28 kwietnia br. przy ul. Bernardyńskiej 3.

Zglobalizowany świat wymusza nowe odpowiedzi na stare pytania. Rok temu pytaliśmy o szczęście i radość. W tym roku tematem konferencji jest umiar i rozsądek. Zapraszamy do interdyscyplinarnej debaty nad umiarem i rozsądkiem filozofów, socjologów, psychologów, historyków i politologów.

Zgłoszenie uczestnictwa wraz z tematem i abstraktem wystąpienia w języku polskim lub angielskim (max. 1500 znaków) prosimy nadsyłać do 31.03.15. Planowany czas wystąpienia 20 minut. Języki konferencji: polski i angielski. Po wystąpieniach organizatorzy przewidują czas na dyskusję.

Opłata konferencyjna: 300 zł (obejmuje materiały konferencyjne, przerwy kawowe, obiady). Pozostałe informacje zostaną przekazane drogą mailową po przyjęciu zgłoszenia. Planowana jest publikacja wybranych tekstów referatów po pozytywnej recenzji.

Organizatorzy nie zapewniają noclegu.

 

Zgłoszenia prosimy przesyłać na adres e-mail: paulina.waz@doktorant.upjp2.edu.pl

 

Kierownictwo naukowe konferencji: dr hab. Joanna Mysona Byrska

Kierownik Katedry Filozofii Społecznej i Polityki WF UPJPII

Wydział Filozoficzny UPJPII w Krakowie

ul. Kanonicza 9

31-002 Kraków

www.filozofia.upjp2.edu.pl

Uniwersytet Papieski Jana Pawła II w Krakowie Wszelkie prawa zastrzeżone przez Uniwersytet Papieski Jana Pawła II w Krakowie 2018