"Alexei Khomiakov: We are Sobornost’. Integral Life in Slavophile Thought as an Answer to Modern Fragmentation. The Church, Empire and the Modern State" 28-31 V 2017

W dniach 28-31 maja 2017 w opactwie Benedyktyów w Tyńcu odbędzie się międzynarodowa konferencja naukowa pt. "ALEXEI KHOMIAKOV: WE ARE SOBORNOST’. INTEGRAL LIFE IN SLAVOPHILE THOUGHT AS AN ANSWER TO MODERN FRAGMENTATION. THE CHURCH, EMPIRE AND THE MODERN STATE"
zorganizowana przez Katedrę Filozofii Religii Wydziału Filozoficznego UPJPII w Krakowie oraz Instituto de Filosofia Edith Stein i International Center for the Study of the Christian Orient w Granadzie. Patronatem honorowym konferencję objął Komitet Nauk Filozoficznych PAN.

Referaty wygłoszą specjaliści z 12 krajów.

Uniwersytet Papieski Jana Pawła II w Krakowie Wszelkie prawa zastrzeżone przez Uniwersytet Papieski Jana Pawła II w Krakowie 2017