Rekrutacja na r.a. 2018/2019

Rekrutacja 2018/2019 - najważniejsze informacje

Rejestracja kandydatów na studia pierwszego i drugiego stopnia trwa do 3 września 2018 r. do godz. 12:00. Sprawne przejście przez ten proces ułatwi zapoznanie się z podręcznikiem Rejestracja krok po kroku. Lista rankingowa zostanie ogłoszona 7 września 2018 r. do godz. 15:00 a ostateczna lista przyjętych na studia – 12 września 2018 r. do godz: 15:00 . W przypadku gdy zostaną wolne miejsca, w wrześniu przewidziano możliwośćj dodatkowej rekrutacji. Więcej informacji o rekrutacji na studia licencjackie oraz studia uzupełniające magisterskie.

Ważna informacja dla osób zainteresowanych studiami uzupełniającymi magisterskimi. Wydział oferuje 6 specjalności (coaching i doradztwo filozoficzne, etyka stosowana, filozofia a chrześcijaństwo, filozofia systematyczna, filozofia w nauce, Philosophy in English) jednak rekrutujecie się Państwo po prostu na studia uzupełniające magisterskie na kierunku filozofia. Dopiero w trakcie pierwszego semestru dokonujemy wyboru specjalności.

Pierwsza tura rejestracji na studia doktoranckie (zarówno w języku polskim jak i angielskim) kończy się 18.09.2018. Więcej o rekrutacji na studia doktoranckie.

Rejestracja na studia podyplomowe odbywa się 7 maja 2018r. – 17 września 2018r. Więcej informacji na stronie rekrutacji.

Kandydatów na studia zachęcamy do zapoznania się z podstawowymi informacjami o studiowaniu filozofii i o studiowaniu na naszym wydziale. Znajdują się one w zakładce „kandydaci”. Programy i opisy studiów I i II stopnia znaleźć można w zakładce „studenci”. Kandydaci na studia trzeciego stopnia przydatne informacje znajdą w zakładce „doktoranci”, swoją zakładkę w menu mają także studia podyplomowe. Bieżące informacje można śledzić, zostając fanem naszego Facebookowego profilu.

Wrazie pytań i wątpliwości prosimy o kontakt!

Uniwersytet Papieski Jana Pawła II w Krakowie Wszelkie prawa zastrzeżone przez Uniwersytet Papieski Jana Pawła II w Krakowie 2018