Filozofia i chrześcijaństwo a świat współczesny - wystartował międzynarodowy program kształcenia na Wydziale Filozoficznym UPJPII

Z radością informujemy, że w dniu 11.09.2019r. przywitaliśmy naszych nowych studentów, którzy przez najbliższe dwa lata będą uczestnikami międzynarodowego programu kształcenia na studiach magisterskich „Filozofia i chrześcijaństwo a świat współczesny”.

Wśród nowych studentów Wydziału Filozoficznego znalazły się osoby pochodzące z Rosji, Białorusi, Ukrainy, Kirgistanu i Polski.

Studenci rozpoczęli już naukę w ramach Szkoły Letniej - od 11 września uczestniczą w kursach językowych (intensywne kursy języka polskiego oraz rosyjskiego). Kluczowym elementem Szkoły Letniej są również zajęcia integracyjno-kulturowe, w ramach których studenci mieli okazję zwiedzić Wadowice - miasto rodzinne patrona naszej uczelni, Jana Pawła II - a także wypocząć w Zakopanem. Z kolei już w najbliższą sobotę (28.09) uczestnicy międzynarodowego programu studiów będą mogli poznać bliżej Kraków.

Więcej informacji o projekcie